KODA – полімерний розчин, що створює газонепроникну, бар'єрну плівку всередині кульки та запобігає здуванню повітряних латексних куль. Склад відрізняється більшою стійкістю до вологих умов та сумісністю з усіма марками повітряних куль.

ЗАСТОСУВАННЯ

  1. Для більш точного та зручного дозування полімерної обробки використовуйте помпові дозатори KODA, які продаються окремо. Для флаконів 220гр та 700гр передбачені дозатори місткістю 4мл, а для каністр 2,5 літра та 4 літри дозатори об'ємом 30мл.;
  2. Відкрутіть кришку флакона або каністри з полімерною обробкою, візьміть відповідний дозатор і добре прикрутіть до горловини;
  3. Зробіть кілька натискань на помпу дозатора, щоб полімерний гель надійшов та повністю заповнив камеру дозатора;
  4. Надягніть кульку на трубку дозатора;
  5. Плавно натисніть на помпу і переконайтеся, що полімерний склад надійшов у внутрішню область кульки;
  6. Зніміть кульку з насадки, не допускайте залишку складу на трубці дозатора;
  7. Розтираючими рухами пальців, ретельно розподіліть полімерний склад по внутрішній поверхні кульки;
  8. Заповніть кулю гелієм і залиште на 1-2 години для висихання. Після висихання полімерний склад утворює бар'єрну плівку, що перешкоджає втраті газу.

ДОЗУВАННЯ

Дозатори для флаконів 220гр. та 700гр. мають об'єм 4мл. Одне повне натискання помпи дозатора відповідає 4 г полімерної обробки KODA. Рекомендовані норми витрати KODA в залежності від діаметра повітряних куль:

  • 9-10” = 1 грам (1/4 натискання);
  • 12-14” = 2 грами (1/2 натискання);
  • 16-18” = 4 грами (1 натискання);
  • 24-26” = 8 грамів (2 натискання);
  • 34-36” = 12 грамів (3 натискання)

Для повітряних куль великих діаметрів ми рекомендуємо використовувати великі дозатори KODA об'ємом 30мл. Одне повне натискання на помпу таких дозатора відповідає 30 грамів полімерної обробки KODA. Якщо ви використовуєте повітряні кулі інших розмірів, можете самостійно розрахувати дозування керуючись пропорцією: на кожні додаткові 2 дюйми в діаметрі повітряної кульки потрібно +1 грам полімерної обробки KODA або навпаки. Для досягнення максимальних термінів польоту повітряних куль не порушуйте рекомендовані норми дозування. Зменшення дозування може призвести до зменшення терміну польоту повітряних куль.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ

Для досягнення найкращого результату робіть обробку повітряних куль у закритому приміщенні, з дотриманням наступних умов:

  •     Температура у приміщенні: 22-26 градусів Цельсія;
  •     Вологість повітря у приміщенні: до 60%;
  •     Відсутність прямих сонячних променів та протягів;

Для досягнення необхідної вологості повітря в приміщенні, особливо в літньо-осінній час, використовуйте осушувачі повітря. Після обробки повітряні кулі необхідно витримати у приміщенні не менше 2х годин для висихання полімерної обробки та утворення газонепроникної плівки. Тривалість польоту повітряних куль залежить від вологості повітря, якщо інші рекомендації були дотримані, ви отримаєте приблизно наступний результат:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗБЕРІГАННЯ І СТІЙКІСТЬ ДО ЗАМОРОЗКИ

Полімерний гель KODA рекомендується зберігати у кімнатних умовах, у герметично закритому флаконі. Заморозка не впливає на якість складу, проте множинні цикли заморозки (понад 4-5 циклів), або тривале (понад 10 днів) знаходження продукту в холоді при температурі нижче -25С може призвести до желеутворення, оскільки заморожування провокує зшивання полімерних молекул. Для відновлення початкової консистенції продукт необхідно нагріти до 40-60 градусів і витримати за такої температури якийсь час 2-3 години, щоб гель повністю прогрівся і повернувся в рідкий стан. Для цього можна використовувати мікрохвильову піч, каструлю з теплою водою, поставленою на легкий підігрів, духову шафу в режимі підтримки температури 50 градусів. Після остигання робоча консистенція збережеться і вже не ущільнюватиметься. Немає необхідності розбавляти продукт водою. Розведення водою зменшить концентрацію полімеру у складі, що може знизити якісні характеристики продукту.